Võrdluses 0 toode(t) Ostukorvis 0 toode(t)
X

Maksmine

MAKSEVIISID
Valige sobiv makseviis pakutud võimaluste hulgast klikates sobivale lingile:

  • Swedbank
  • SEB
  • Danske Bank
  • Nordea
  • Paypal
  • Interneti kaardimakse (Visa, MasterCard)
  • Lunamakse


MAKSMINE PANGALINGI KAUDU

Logige sisse valitud internetipanka oma kasutajatunnuse ja paroolidega. Sisselogimine on turvaline ja privaatne, kuna andmeid poe ja panga vahel edastatakse krüptitud kujul ning kolmandatel isikutel puudub ligipääs ostja andmetele. Pärast makse sooritamist netipanga kaudu ärge sulgege brauseri akent, vaid vajutage kindlasti nuppu TAGASI KAUPMEHE JUURDE, mis juhatab Teid tagasi Salmo netipoodi. Näete kinnitust oma makse sooritamise õnnestumise kohta, kinnitus saadetakse Teie e-posti aadressile.


MAKSMINE KREDIITKAARDIGA

 
 
 

Peale tellimuse vormistamist suunatakse klient makse sooritamiseks Nets Estonia AS-i turvalisse keskkonda. Seal on eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas tasumisele kuuluv summa. Peale kaardinumbri, turvakoodi (3 numbriline kood kaardi tagaküljel) ning kaardi kehtivusaja lõpu sisestamist autoriseerib Nets Estonia tehingu kliendi pangas. 
Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprogramme, mis tagavad selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta.


MAKSMINE PAYPALIGA

Maksevõimaluste hulgas  ka rahvusvaheline PayPal rahaülekande võimalus. PayPal pakub väga turvalist, kiiret, taskukohast ja mugavat on-line makseteenust ükskõik millise summa ulatuses. PayPaliga makstes saate kasutada nii krediitkaarte kui ka deebetkaarte, ülekande sooritamine võtab aega loetud minutid.
Rohkemat infot Paypal maksevõimaluste kohta saate PayPal ametlikult lehelt:


LUNAMAKSE
Salmo e-poest on võimalik kaupu tellida ka lunamaksega. Lunamakse tähendab seda, et paki saaja maksab saadetise eest kättesaamisel. Eesti siseselt saab lunamaksega saadetise tellida kohalikku postkontorisse, Post24 pakiterminaali või kulleriga soovitud aadressile. 
Lunamaksega saab pakke tellida ka Venemaale. 
Lunamaksega saatmisel Eesti siseselt lisandub paki hinnale teenustasu 1.30€, Venemaale saatmisel lisandub teenustasu 1,8% summast.
Soovides saada pakki lunamaksega, valige maksemeetodiks "Maksan kauba kätte saamisel"TAX FREE

Kliendid Venemaalt saavad Salmo netipoest ostes kasutada Tax Free teenust. Kui tellimus läheb Venemaale, siis arvestatakse summast automaatselt maha käibemaks 20%.NB! Välismaale tellimisel tasub ostja ise kõik asukohamaa seaduste järgi kehtestatud maksud, sh. tolli- ja käibemaksud.