Võrdluses 0 toode(t) Ostukorvis 0 toode(t)
X

Transport

SAATMINE EESTI PIIRES
 
Tarneaeg Salmo netipoest ostmisel on reeglina 2-5 tööpäeva. Kauba toimetame Teieni Eesti piires Post 24 pakiautomaadi, postkontorite kaudu või ELS kulleriga. Valiku saatmisvõimaluste vahel saate teha ostu vormistamisel.
 

Kui tegemist on erimõõtmelise kauba (näit. pikk spinninguritv) või eriti raske kaubaga (näit. täispuhutav paat), siis puudub võimalus saata kaupa Post24 pakiautomaadiga. Saatmisvalikuid näete ostu vormistamisel, sel juhul avaneb võimalus valida ainult postkontori või ELS kulleri vahel. Kui soovite erimõõtmelist või rasket kaupa, mille saatmiskulud on suuremad, tellida postkontorisse või  ELS kulleriga, siis kehtestatakse hinnalisa vastavalt kullerfirma hinnakirjale. Transpordihinna muutumisel teavitatakse Teid sellest meie klienditeeninduse kaudu.


KAUBA SAATMINE VÄLISMAALE
Salmo internetikauplusest saab kaupa tellida ka välismaale. Täidame tellimusi kaupade saatmisel 
Omniva vahendusel 50-sse erinevasse riiki üle maailma. Tabel sihtriikide ja hinnakirjaga asub siin:
Enne tellimuse vormistamist palun veenduge, et Teie asukohariik asub nimekirjas.

Eduka ostu sooritamise etapid on järgmised:
  • POST24  toob kauba Teie poolt valitud pakiautomaati saatekuluga 3.08 €
  • Omniva postkontorisse viiakse kaup saatekuluga 3.60 € 
  • ELS kuller toob tellitud kauba Teie poolt märgitud aadressile saatekuluga 5.28 € 
  • Kui valid tellimuse kättesaamiseks kaupluse, siis tellimusele transpordikulu ei lisandu.

TASUTA SAADETAVAD KAUBAD
Salmo kliendikaardi ja kinkekaartide saatmine on ilma postikuluta. Kui Te ostate ainult kliendi- või kinkekaardi, siis toimetatakse see Teile kohale tasuta. Kui aga kaart on tellimuses koos mõne teise kaubaga, siis saate valida kohaletoimetamise viisi vastavalt Teie soovile kas ELS, Post24 pakiautomaatide või postkontorite abil.
Tasuta saadetavast tellimusest annab märku allolev ikoon.

 
TULEN ISE KAUBALE JÄRELE
Valikutesse on lisandunud ka võimalus ostetud kaubale ise kauplusesse järele minna, mis säästab kaupluses oluliselt Teie aega. Toodete valimine, tellimine ja maksmine toimub sel juhul tavalises korras netipoe kaudu, transpordivalikuks aga tuleb valida TULEN ISE KAUBALE JÄRELE. Sellisel juhul ootab kaup Teid valmispanduna Salmoga Kalale kaupluses ja Te saate sellele järele minna Teile sobival ajal. Kindlasti märkige oma tellimuse juurde, millal soovite kaupa kätte saada. TULEN ISE valikuga kaupasid väljastatakse kliendile tööpäevadel E-R 10.00-17.00.

 


Kauba kohaletoimetamise hind Salmo netipoes kajastub maksmisel ja ostuarvel. Saatmiskulud on arvestatud eeldusel, et üks tellimus on mõeldud ühele sihtaadressile. Juhul, kui Te soovite kaupa toimetada erinevatele aadressidele, tuleb teha erinevad tellimused või kohaletoimetamise  eest juurde tasuda ZumZum OÜ poolt esitatud arve alusel.

ZumZum OÜ jätab endale õiguse korrigeerida transpordihindu ning hindasid oma netipoes ilma ette teatamata.