Võrdluses 0 toode(t) Ostukorvis 0 toode(t)
X

OSTUJUHEND

Ostukeskkonnas paremaks orienteerumiseks on koostatud  allolev ostujuhend. Küsimuste tekkimisel saab  abi meie klienditoe telefonidelt.
 
REGISTREERIMINE
Ostu sooritamine Salmo internetipoes on kiire, lihtne ja turvaline. Oste saab  sooritada kahel viisil - nii ennast püsikliendiks registreerides kui ka ilma registreerimata. Ennast eelnevalt kliendiks vormistamisel on eelised:
  • püsikliendina sisse logides on näha tellimuste ajalugu ja staatus
  • uut ostu sooritades avaneb eeltäidetud andmetega blankett, mis teeb ostuprotsessi tunduvalt kiiremaks
Registreerimiseks vajutage nuppu REGISTREERI ning sisestage lahtritesse enda nimi ning e-posti aadress. Teile genereeritakse parool ning see saadetakse paari sekundi jooksul Teie meiliaadressile. Oma parooliga saate ostukeskkonda sisse logida.
KAUPADE VALIMINE
Kaubad on Salmo netipoes jagatud kahte suurde gruppi - SUVEKAUBAD ja TALVEKAUBAD. Nende all olev väike sinine nooleke näitab, millises grupis Te parajasti asute. Klikkige vasakul tulbas paiknevas menüüpuus vajalikule tootekategooriale ja avanenud alamjaotustest valige endale välja meelepärane toode. Kui Te teate Teid huvitava kauba nime või artiklit, kasutage aja võitmiseks otsingumootorit.

Mõnes tootekategoorias on kaupasid väga palju (näiteks LANDID, PEIBUTISED). Valiku teevad Teie jaoks lihtsamaks toodete kohal asuvad filtrid, mille järgi saate oma valikuid filtreerida tootjate, mudelite, suuruste, värvide, laoseisu jne järgi.

Kui valite sarnaste toodete vahel, kasutage toodete võrdlemise võimalust vajutades toote juures asuvale LISA VÕRDLUSESSE nupule. Võrdlusesse saab lisada kuni 3 toodet ja see võimaldab teil kõrvuti võrrelda kaupasid, mis erinevad omavahel parameetrite poolest (juhul, kui need on tootekaardil olemas).

Igal tootel on juures nupp LISA OSTUKORVI, mille peale klõpsates luuakse ostukorv ning kaup lisatakse ostukorvi. Ostukorvi sisu vaatamiseks ja muutmiseks valige NÄITA OSTUKORVI. Kuniks kaup on Tellija ostukorvis ja ostuprotsess on lõpetamata, on see kaup saadaval ka kõikidele teistele klientidele. Kui kõik vajalikud tooted on ära valitud ning ostukorvis kirjas, saate vormistada tellimuse. 


 
OSTU VORMISTAMINE
Vaadake üle oma ostukorv, kas kõik soovitud tooted ja kogused on õiged. Koguse tulbas saate suurendada ja vähendada koguseid valides soovitud koguse ripploendist. Toote eemaldamiseks ostukorvist vajutage toote nimetuse taga asuvale punasele nupule. Kui ostukorvis ei ole veel kõiki soovitud tooteid, saate pöörduda tagasi poodi ning jätkata toodete valimist seni, kuni Teie ostukorv on lõplikult komplekteeritud.

 

Ostu vormistamiseks ja maksmiseks klõpsake nuppu “Vormista tellimus”, mis juhatab teid lehele, kus saate täita tellimisblanketi ja valida transpordiviisi. Palun jälgige, et tärniga tähistatud väljad oleksid korrektselt täidetud! Salmo & Luts OÜ ei vastuta ostja poolt e-poes sisestatud andmete õigsuse eest!


Salmo kliendikaardi omanik sisestab vastavasse lahtrisse oma isikliku kliendikaardi tagaküljelt 16-kohalise numbri. Süsteem kontrollib andmete vastavust kliendikaardi numbriga ja arvestab välja püsikliendi soodustuse.
Peale ostu sooritamist ja edukat maksmist saadetakse Teie e-postile ostu kinnitav teade, mis sisaldab ka personaalselt Teile genereeritud allahindluskoodi. Sellega saate juba järgmiselt ostult allahindlust 8%. Allahindluse kasutamiseks on vaja kood sisestada ostu vormistamisel vastavasse lahtrisse.

Tellimusblanketi all olevasse kastikesse saate kirjutada Salmo klienditeenindusele täpsustusi ja juhendeid oma tellimuse või selle kohaletoimetamise kohta.

NB!
Tootepildid on illustratiivse tähendusega.
Toodete hinnad ning saadavus võivad muutuda ette teatamata. Salmo&Luts OÜ jätab endale õiguse mitte täita tellimust, kui kaup ei ole vastava hinnaga laos enam saadaval.
Tooteinfot kontrollitakse ja täiustatakse regulaarselt.
Andmed võivad olla peale Teie viimast külastust uuenenud. Soovitame enne ostu sooritamist võimalusel kontrollida tooteinfo täpsust meie klienditeeninduse telefonil 6 775 747.