Transport

Kauba kohaletoimetamise hind Salmo netipoes kajastub maksmisel ja ostuarvel. Saatmiskulud on arvestatud eeldusel, et üks tellimus on mõeldud ühele sihtaadressile. Juhul, kui Ostja soovib kaupa toimetada erinevatele aadressidele, tuleb teha erinevad tellimused või kohaletoimetamise  eest juurde tasuda Zumzum OÜ poolt esitatud arve alusel.

Zumzum OÜ jätab endale õiguse korrigeerida transpordihindu ning hindasid oma netipoes ilma ette teatamata.

Saatmine Eesti piires. Tarneaeg Salmo netipoest ostmisel on reeglina 2-5 tööpäeva. Kauba toimetame Teieni Eesti piires Omniva pakiautomaadi, postkontorite kaudu või Omniva kulleriga. Valiku saatmisvõimaluste vahel saate teha ostu vormistamisel. Kui tegemist on erimõõtmelise kauba (näit. pikk spinninguritv) või eriti raske kaubaga (näit. täispuhutav paat), siis puudub võimalus saata kaupa Omniva pakiautomaadiga. Saatmisvalikuid näete ostu vormistamisel, sel juhul avaneb võimalus valida ainult postkontori või Omniva kulleri vahel. Kui soovite erimõõtmelist või rasket kaupa, mille saatmiskulud on suuremad, tellida postkontorisse või Omniva kulleriga, siis kehtestatakse hinnalisa vastavalt kullerfirma hinnakirjale. Transpordihinna muutumisel teavitatakse Teid sellest meie klienditeeninduse kaudu.

  • Omniva pakiautomaat  toob kauba Ostja poolt valitud pakiautomaati
  • Omniva postkontorisse
  • Omniva kuller toob tellitud kauba Ostja poolt märgitud aadressile
  • Kui valid tellimuse kättesaamiseks kaupluse, siis tellimusele transpordikulu ei lisandu.

Kauba saatmine välismaale. Salmo internetikauplusest saab kaupa tellida ka välismaale. Täidame tellimusi kaupade saatmisel Omniva vahendusel 50-sse erinevasse riiki üle maailma. Enne tellimuse vormistamist palun veenduge, et Teie asukohariik asub Omniva nimekirjas.

Tulen ise kaubale järele. Valikutesse on lisandunud ka võimalus ostetud kaubale ise kauplusesse järele minna, mis säästab kaupluses oluliselt Teie aega. Toodete valimine, tellimine ja maksmine toimub sel juhul tavalises korras netipoe kaudu, transpordivalikuks aga tuleb valida TULEN ISE KAUBALE JÄRELE. Sellisel juhul ootab kaup Teid valmispanduna Salmo kaupluses ja Te saate sellele järele minna Teile sobival ajal. Kindlasti märkige oma tellimuse juurde, millal soovite kaupa kätte saada. TULEN ISE valikuga kaupasid väljastatakse kliendile tööpäevadel E-R 10.00-17.00.