Hulgimüüjatele ja partneritele

Meiega koostöö alustamine on väga lihtne ja kiire. Info saamiseks võtke otse ühendust meie müügiesindajaga või jätke oma teade meie sekretärile ja me vastame Teile esimesel võimalusel.

MÜÜGIESINDAJA

Andrei Koshelev

H Tel +372 5562 8953
E-post andrei@salmo.ee

SEKRETAR

Anneli Vaasa

Tel +372 677 5747
E-post salmo@salmo.ee

Firmast

Salmo & Luts OÜ asutati 1998. aasta septembris rahvusvahelisel turul tegutseva Läti firma Salmo Ltd. (asut. 1988) tütarettevõttena.

Salmo & Luts OÜ missiooniks on kalastus- ja matkatarvete ning nende kaaskaupade hulgi- ja jaemüük ning tarnitavate toodete remont ja hooldus, pakkudes kvaliteetseid tooteid, häid hindu ning meeldivat teenindust. Meie Salmo pakutav kaubavalik ning kvaliteet rahuldab ka kõige nõudlikumat kalastajat. Müüme nii meie korporatsioonile kuuluvate kaubamärkide (Salmo, Cobra, Cobra Professional, Norfin, Lucky John, Outland) kui ka esindame paljude maailmakuulsate brändide (Sensas, Heinola, Meiho, Balzer, Myran, AKU, Flambeau, Pradco, Zebco jt) toodangut.

Meie poliitika ja firmakultuur on üles ehitatud kolmele põhialusele, milleks on toodete kvaliteet, hind ja teenindus.

Kvaliteet. Garanteerime pakutavate kaupade laitmatu kvaliteedi – meie kalastusvarustus ei vea Teid alt ka kõige vajalikumal hetkel. Meie poolt müüdav kalastusvarustus on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ning me töötame pidevalt oma toodangu täiustamise ja tootevaliku parandamise kallal.

Hind. Me pakume enda kaubamärke ning esindame paljusid maailmakuulsaid brände ja firmasid. Meie müüdavate toodete hinnad pärinevad otse tootjatelt; liigsete vahendajate vältimine hoiab hinnad konkurentsivõimelisena.

Teenindus. Kõigile meie poolt pakutavatele kaupadele kehtib Salmo garantii. Kui kaup osutub mingil põhjusel ebakvaliteetseks või on varjatud defektiga, vahetame selle otsekohe ümber või tagastame Teile raha. Suuremate tööde jaoks on meil olemas oma remonditöökojad ning kogenud meistrid. Lühikesed tellimuste täitmise tähtajad, konsultatsioonid, kõikvõimalikud presentatsioonid ja eripakkumised näitavad, et oleme huvitatud kvaliteetsest teenindusest. Meie meeskond on ühtne ja töötab kui grupp mõttekaaslaseid, meie eesmärk on olla parim.

Salmo panustab aktiivselt ka koostöösse kalastusekspertidega ning tootearendusse. Selle tulemusena tulevad igal aastal turule uued ja väga kvaliteetsed tooted ja kaubamärgid, näiteks Team Salmo, täiesti uuenenud valikuga Lucky John Pro Series, Norfin Hunting jne. Kõige eelnenu taustal leiame aega ja võimalusi, et panustada kalavarude taastootmisse ning harrastuskalastuse arengusse tervikuna.

Kala- ja rännumeestena teame, kui oluline on tänapäeva kiire elutempoga maailmas puhkamine, samal ajal näeme, et vaid vähestel meist õnnestub end igapäevastest asjaajamistest täielikult välja lülitada ning segamatult kalale minna. Just seepärast soovime, et hetked kalavetel oleksid sisustatud parimal viisil ja et meie poolt pakutav kalastusvarustus võimaldaks looduses viibimisest maksimaalselt rõõmu tunda. Nautige kalastamist!

Salmo & Luts OÜ meeskond